Акції

Програма додаткових знижок

ТарифОписУмови
СоціальнийКатегорії клієнтів ,на яких поширюються додаткові знижки:
– Ветерани та учасники ВВВ;
– Пенсіонери;
– Чорнобильці (постраждалі від аварії на ЧАЕС , ліквідатори аварії на – ЧАЕС);
– Воїни-інтернаціоналісти;
– Студенти.
Знижка в розмірі 20 % буде надано клієнтам в разі пред’явлення ними документів, що підтверджують їх статус (внесення реквізитів документів в базу даних – обов’язково).
БезкоштовнийНульова відсоткова ставка, якщо сума позикиперевищує 10 000 гривень.* Страховий платіж є незмінним, та залишається на рівні, зазначеному у договорі страховки. Акція діє за умови укладення декількох договорів кредиту, але не більше трьох, загальною сумою від 10 000 гривень включно, але тільки під час одного візиту в ломбардне відділення.
ПатріотДля учасників АТО та переселенців.* Обов’язковим є пред’явлення оригіналу документа, що засвідчує один з перерахованих вище статусів клієнта.
СвятковийДля кліентів, які отримали кредит у неділю або у свій День народження.Обов’язковим є пред’явлення оригіналу паспорта
КонкурентнийДля кліентів інших ломбардівОбов’язковим є пред’явлення оригіналу або копії договору кредиту чи оригіналу дисконтної картки від будь-якого ломбарду, оформлених на ім’я особи, яка бажає отримати акційну знижку
Тариф ++20% до суми на рукиУмови до предметів закладу: не деформовані ювелірні вироби з українським клеймом, які мають сучасний дизайн. Планшети, смартфони, ноутбуки в ідеальному стані не раніше 2015 року виробництва з гарантійними документами.


Наш партнер:

https://crybex.com/buy-btc/

Чесний ломбард
Ми в соціальних мережах: