Оцінка

Оцінка коштовних металів

Кредитування під заставу виробів з дорогоцінних металів

У відділеннях «Чесного ломбарду» в якості застави приймаються наступні предмети застави:

  • Ювелірні вироби з золота;
  • Ювелірні вироби зі срібла;
  • Столове срібло.

Сума фінансового кредиту залежить від оцінної вартості предмета застави і терміну, на який укладається договір.

Оцінка виробів з дорогоцінних металів

В результаті оцінки визначається оціночна вартість предмета застави, яка залежить від:

  • Ціни за 1 грам дорогоцінного металу певної проби;
  • Чистого ваги вироби;
  • Тарифу оцінки предмета застави.

Тариф визначається для кожного клієнта індивідуально в залежності від персональної кредитної історії.

Основні критерії, які впливають на визначення тарифу:

  • Кількість операцій (заставу, перезалог);
  • Наявність інкасацій;
  • Сума виплачених відсотків.

Щоб дізнатися свій тариф і більш детальну інформацію зверніться до наших фахівців ломбардних відділень. Також ставка по кредиту залежить від кредитної історії клієнта (програми лояльності).

Оцінка інших предметів застави

Побутова та комп’ютерна техніка

Телефони, гаджети, побутова , комп’ютерна, офісна техніка, електроінструменти та інше. Оцінна вартість предметів застави залежить від: моделі, виробника, зовнішнього вигляду, року виробництва, комплектації, наявності гарантійного талона, наявності упаковки.

Для оцінки товарів даної категорії вам потрібно:

Заповнити контактні дані (поля, помічені зірочкою обов’язкові). В описі предмету застави слід зазначити виробника, модель, комплектацію (зарядний пристрій, упаковка, гарантія, інші аксесуари). Якщо Ви цінуєте Ваш час і маєте таку можливість, Ви можете додати фотографії, це допоможе нашим консультантам встановити оціночну вартість швидше та без зайвих дзвінків. Зробіть такі фотографії: лицьова сторона, зворотній бік, всі предмети, які входять до комплектації (одним фото), подряпини та дефекти крупним планом (якщо такі є). Натисніть кнопку «додати фотографії» для загрузки на наш сайт з вашого комп’ютера чи мобільного пристрою та відправте заявку на оцінку, натиснувши відповідну кнопку. Впродовж години наш консультант зв’яжеться з Вами та озвучить суму кредиту.

Хутряні вироби

Шуби з хутра норки, соболя, рисі та інше. Хутряні вироби приймаються з цілісних шкурок, або великих пластин хутра. Зверніть увагу на стан Вашого виробу, хутро має бути сухим, чистим, без дефектів. При оцінці експерт звертає увагу на те, як зшито виріб (не беремо вироби, зшиті з дрібних шматочків), якість і стан хутра (здоровий хутро пружний, приємний на дотик і блищить), густоту і довжину хутра, якість забарвлення, рівень зносу, дизайн і фасон вироби (сучасна модель або застаріла).

Для оцінки товарів даної категорії вам потрібно:

Заповнити контактні дані (поля, помічені зірочкою обов’язкові). В описі предмету застави слід зазначити виробника (бренд), стан (новий чи кількість сезонів зносу), перелічити документи від виробника (якщо є). Обов’язково додайте фотографії, це дасть можливість нашим консультантам встановити оціночну вартість коректно та без зайвих дзвінків. Зробіть такі фотографії: лицьова сторона, зворотній бік, область, де закінчується рукав, область карманів. Натисніть кнопку «додати фотографії» для загрузки на наш сайт з вашого комп’ютера чи мобільного пристрою та відправте заявку на оцінку, натиснувши відповідну кнопку. Впродовж години наш консультант зв’яжеться з Вами та озвучить

Антикваріат

Антикваріат, предмети мистецтва, ікони, що становлять художню цінність, порцелянові вироби, сервізи (повні) відомих заводів виробників (ХІХ на ХХ ст.),вази, бронзові вироби, фігурки, годинники + камінь, канделябри, свічники, люстри, настільні лампи, бра настінні, самовари, вази, вироби з каменю, бюсти, фігури, письмові прилади, предмети релігійного культу, цінні книги (в гарному стані), повні зібрання енциклопедій, книги в палітурці з дорогоцінного металу, золоті монети (старовинні), ордена царського періоду часу.

Для оцінки товарів даної категорії вам потрібно:

Заповнити контактні дані (поля, помічені зірочкою обов’язкові). В описі предмету застави слід зазначити виробника (бренд), стан, рік виготовлення чи вік походження (приблизно) перелічити документи, що засвідчують походження виробу (якщо є). Обов’язково додайте фотографії, це дасть можливість нашим консультантам встановити оціночну вартість коректно та без зайвих дзвінків. Зробіть такі фотографії: лицьова сторона, зворотній бік, крупним планом всі місця, на яких можна побачити інформацію про вік та походження. Натисніть кнопку «додати фотографії» для загрузки на наш сайт з вашого комп’ютера чи мобільного пристрою та відправте заявку на оцінку, натиснувши відповідну кнопку. Впродовж години наш консультант зв’яжеться з Вами та озвучить суму кредиту.

Інше

Велосипеди, тренажери, риболовне спорядження, дитячі коляски, ролики, гантелі, штанги, приладдя для зайняття спортом (захист для бойових мистецтв, шоломи, аксесуари, кріплення), музичні інстументи.

Для оцінки товарів даної категорії вам потрібно:

Заповнити контактні дані (поля, помічені зірочкою обов’язкові). В описі предмету застави слід зазначити виробника, модель, комплектацію. Якщо Ви цінуєте Ваш час і маєте таку можливість, Ви можете додати фотографії, це допоможе нашим консультантам встановити оціночну вартість швидше та без зайвих дзвінків. Зробіть такі фотографії: лицьова сторона, зворотній бік, всі предмети, які входять до комплектації (одним фото), подряпини та дефекти крупним планом (якщо такі є). Натисніть кнопку «додати фотографії» для загрузки на наш сайт з вашого комп’ютера чи мобільного пристрою та відправте заявку на оцінку, натиснувши відповідну кнопку. Впродовж години наш консультант зв’яжеться з Вами та озвучить суму кредиту.Наш партнер:

https://crybex.com/buy-btc/

Чесний ломбард
Ми в соціальних мережах: